Запущен обновленный официальный сайт Совета по отбору судей Кыргызской Республики. Сайт доступен по адресу: www.otbor.sot.kg.
 

Ош облусунун райондук сотторуна документтерин тапшырган талапкерлердин тизмеси

Ош облусунун

Араван райондук сотунун

судьялык кызматына талапкерлердин тизмеси

 

1.                  Колопов Эдуард Сексенбаевич, 01.08.1978-ж.т., Ысык-Кол облусу Жети-Огуз р-ну Покровка а., Чуй облусунун Жайыл райондук сотунун судьясынын жардамчысы; 2. Исажанов Келдибек Сайдахматович, 03.09.1982-ж.т., Баткен облусу Кадамжай р-ну Жаны-Коргон а., КР Жогорку сотунун консультанты; 3. Полотова Венера Калысбековна, 30.11.1978-ж.т., Ош облусу Ноокат р-ну, Жактоочу; 4. Эргешова Мастура, 27.04.1957-ж.т., Ош облусу Фрунзе р-ну Кара-Добо а., Ош облусунун Араван райондук сотунун судьясы; 5. Каримов Мухидин Зыявидинович, 08.01.1978-ж.т., Ош облусу Ноокат р-ну Кенеш а., КР ИИМ БТБнун тергоочусу; 6. Нурматова Бурабия Раимжановна, 08.06.1980-ж.т., Жалал-Абад облусу Базар-Коргон а., Жактоочу; 7. Атаев Замирбек Исмаилович, 02.04.1977-ж.т., Ош ш., КР ЖК депутатынын консультанты; 8. Сарыбаев Бакытбек Адилбекович, 13.10.1975-ж.т., Кара-Кулжа р-ну Кара-Туз а., Ош облусунун Озгон райондук сотунун судьясы; 9. Жапаров Мамасадык Токтосунович, 25.04.1977-ж.т., Ош ш., Ош ш. САКБнун сот аткаруучусу; 10. Камчыбеков Шералы Равшанбекович, 02.08.1973-ж.т., Ош облусу Ала-Бука р-ну Ала-Бука а., Ош шаардык сотунун судьясы; 11. Раев Эркинбек Акимович, 19.02.1967-ж.т., Ош облусу Кара-Суу р-ну а/о Жоош, Мамлекеттик нотариус; 12. Солпуева  Назира Мукамендиевна, 07.01.1975-ж.т., Ысык-Кол облусу, Тон р-ну Тон а., Жети-Огуз райондук сотунун судьясынын жардамчысы; 13. Насирдинов Аскарбек Насирдинович, 26.02.1960-ж.т., Ош облусу Кара-Суу р-ну Кызыл-Суу а., Жактоочу; 14. Асаналиева Алтынай Аскарбековна, 17.10.1982-ж.т., Нарын ш., Нарын областык сотунун судьясынын жардамчысы.

 

Ош облусунун

Алай райондук сотунун

судьялык кызматына талапкерлердин тизмеси

 

1.                  Махмудов Сталбек Исакбаевич, 20.01.1978-ж.т., Ош облусу Кара-Кулжа р-ну Октябрь а., Алай райондук сотунун судьясы; 2. Мусаев Эмилбек Шамирбекович, 21.12.1983-ж.т., Ош облусу Озгон р-ну, Убактылуу иштебейт; 3. Абдырахманов Болотбек Калматович, 22.02.1977-ж.т., Ош облусу Баткен р-ну Кызыл-Жол а., Жактоочу; 4. Орозматов Уланбек Тынчылыкович, 18.10.1976-ж.т., Ош ш., Ош областык сотунун болум башчысы; 5. Кадыров Алмазбек Ибайдиллаевич, 15.05.1979-ж.т., Ош облусу Озгон р-ну Куршаб а., Ош ш.ИИБнун ага тергоочусу; 6. Маматов Темирбек Тайырбекович, 21.09.1984-ж.т., Ош облусу Кара-Суу р-ну Отуз-Адыр а., Жактоочу; 7. Абдыкадыров Акылбек Токтосунович, 18.01.1973-ж.т., Ош облусу Ноокат р-ну Кыркол а., Убактылу иштебейт; 8. Турмаматов Муратали Курсаналиевич, 05.10.1978-ж.т., Баткен ш., Жеке нотариус; 9. Касымалиев Мыктыбек Камчыбекович, 08.08.1978-ж.т., Ош ш., Ош областык сотунун судьясынын жардамчысы; 10. Каримбердиев Жанибек Кубанычбекович, 31.12.1982-ж.т., Бишкек ш., ИИБ Ак-Буура ТБ ага тергоочусу; 11. Маманов Суйорбек Абдикаримович, 05.04.1977-ж.т., Ош облусу Ноокат р-ну Кара-Таш а., Убактылуу иштебейт; 12. Умоталиев Кубаныч Токтомуратович, 18.12.1958-ж.т., Ош облусу Озгон р-ну Комсомол а., Ош шаардык «Жылуулук камсыздоо» МП юристи; 13. Толонбаев Аманбек Ыдырысович, 17.11.1976-ж.т., Нарын облусу Ат-Башы р-ну Ат-Башы а., Кочкор районунун САКБ сот аткаруучусу.

 

Ош облусунун

Кара-Кулжа райондук сотунун

судьялык кызматына талапкерлердин тизмеси

1.                  Бекташов НураписАбилатович, 10.07.1978-ж.т., Ош облусу Алай р-ну Коргул а., Алай районунун САКБ сот аткаруучусу; 2. Каныбек уулу Эркинбек, 08.10.1976-ж.т., Ош облусу Озгон ш., «Айыл Банк»ААК жетектоочу адис; 3. Сабиров Буркут Айтибаевич, 19.01.1983-ж.т., Ош облусу Ноокат р-ну Мирмахмудов а/о, Араван райондук сотунун судьясынын жардамчысы; 4. Токтосунов Тилек Калыкович, 30.10.1971-ж.т., Ош облусу Кара-Суу р-ну Ювсин а., Сулукту шаардык сотунун торагасы; 5. Матмуратова Назик Абдырахмановна, 06.08.1983-ж.т., Баткен облусу Кызыл-Кия ш., Ноокат райондук сотунун болум башчысы; 6. Шарипбай уулу Керимбек, 08.06.1973-ж.т., Жалал-Абад облусу Чаткал р-ну, Араван районунун САКБ улук сот аткаруучусу; 7. Ташматов Наркозу Абдыкадырович, 21.08.1972-ж.т., Батен облусу Лейлек р-ну Самат а., Октябрь районунун САКБ улук сот аткаруучусу.

 

Ош облусунун

Кара-Суу райондук сотунун

судьялык кызматына талапкерлердин тизмеси

 

1.                  Токтомаматов Кыялбек Жантороевич, 30.01.1982-ж.т., Ош облусу Кара-Кулжа р-ну Баймырза а., Кара-Суу райондук сотунун судьянын жардамчысы; 2. Анарботоева Бубусара Рустамовна, 11.01.1979-ж.т., Баткен облусу Лейлек р-ну Исфана ш., Ош шаардык сотунун консультанты; 3. Абжапаров Шумкарбек Микрамович, 14.06.1980-ж.т., Баткен облусу Кадамжай р-ну марказ а., «Табылга» ЖЧК юрист; 4. Арзиев Марс Мусаевич, 04.11.1982-ж.т., Бишкек ш., Ош шаардык сотунун судьянын жардамчысы; 5. Маматалиева Нуржамал Исмаиловна, 07.12.1972-ж.т., Ош облусу Озгон р-ну Ленин а., Ош шаардык сотунун судьянын жардамчысы; 6. Бердибаев Кемербек Кадыралиевич, 19.09.1965-ж.т., Ош облусу Кара-Кулжа р-ну Чалма а., Кара-Кулжа районунун ИИБ кадрлар болумунун орун басары; 7. Тажибаев  АбибилаКадырович, 10.02.1955-ж.т., Ош облусу Ноокат р-ну Кара-Таш а., Сузак райондук сотунун торагасынын м.а.; 8. Досалиев Акылбек Кубатбекович, 08.01.1983-ж.т., Жалал-Абад облусу Аксы р-ну Кербен ш., «Ларк Кара-Суу» КФ мудуру; 9. Кожомкулов Рамазан Бурканович, 12.04.1957-ж.т., Ош облусу Озгон р-ну Жалпак-Таш а., ош шаардык сотунун судьясы; 10. Сулайманов Аскар Мурзаевич, 02.04.1969-ж.т., Ош ш., СД Ош башкармалыгынын башкармасы; 11. Аширов Жанышбек Сайдилаевич, 14.03.1964-ж.т., Ош облусу Озгон р-ну Куршаб а., Кызыл-Кия райондук сотунун торагасы; 12. Сооронбаев Нурланбек Курманбекович, 30.06.1983-ж.т., Ош облусу Кара-Кулжа р-ну Кара-Кулжа а., Ош областык сотунун улук консультанты; 13. Туманова Венера Суйунбаевна, 17.11.1982-ж.т., Ош облусу Ноокат р-ну Кок-Жар а., Бишкек ш. Евразиялык юридикалык компаниянын юристи; 14. Токтосунов Алтынбек Турусбекович, 11.02.1973-ж.т., Жалал-Абад облусу Кок-Жангак ш., Жактоочу; 15. Эралиев Сейтбек Сейдалиевич, 09.06.1979-ж.т., Ош облусу Ноокат р-ну Эски-Ноокат а., Убактылуу иштебейт; 16. Кенжебаев Нурлан Торобаевич, 15.05.1975-ж.т., Ош облусу Озгон р-ну Колдук а., Жактоочу.

 

Ош облусунун

Ноокат райондук сотунун

судьялык кызматына талапкерлердин тизмеси

 

1.                  Жумаев Жыргалбек Канабатович, 17.05.1973-ж.т., Ош облусу Чон-Алай р-ну Даарот-Коргон а., Жактоочу; 2. Токтосунов Шарабидин Бекташевич, 09.12.1965-ж.т., Ош облусу Ноокат р-ну Кыргыз-Ата а., Жактоочу; 3. Баитова Жамиля Мусаевна, 20.03.1960-ж.т., Ош облусу Ноокат р-ну Эски-Ноокат а., Ноокат районунун ЖАКД жетектоочу адис; 4. Пирматов Каныбек Алимканович, 17.07.1961-ж.т., Ош облусу Озгон р-ну Жалпак-Таш а., Ноокат райондук сотунун торагасынын м.а.; 5. Айтиев Базарбек Токурович, 22.07.1974-ж.т., Ош облусу Араван р-ну Жаны-Арык а., Араван райондук сотунун болум башчысы; 6. Жобонов Данияр Капарович, 05.04.1976-ж.т., Ош ш., Жактоочу; 7. Джунусов Заурбек Турдубаевич, 22.11.1962-ж.т., Ош облусу Озгон р-ну Мирза-Аки а., Жактоочу; 8. Асилбеков Алмазбек Асилбекович, 06.04.1976-ж.т., Ош облусу Лейлек р-ну Исфана ш., ИИМ БТБнун тергоочусу; 9. Бодоев Абдимавлян Коконович, 22.09.1965-ж.т., Ош облусу Ноокат р-ну Эски-Ноокат а., Ноокат райондук сотунун судьянын жардамчысы; 10. Койломбаев Азамат Ишимбекович, 14.08.1983-ж.т., Фрунзе ш., ААК Доскредобанк юристи; 11. Жусупбаев Шумкарбек Болотбекович, 26.09.1982-ж.т., Жалал-Абал облусу Аксы р-ну Кара-Суу а., Кара-Суу районунун САКБ сот аткаруучусу; 12. Маматалиев Болотбек Авазович, 05.05.1971-ж.т., Ош облусу Араван р-ну Мангыт а., Араван районунун САКБ сот аткаруучусу; 13. Абдылдаев Исламбек Келдибаевич, 03.03.1979-ж.т., Ош ш., ОшМУ окутуучусу; 14. Довлотов Сейитбек, 23.03.1958-ж.т., Жалал-Абал облусу Аксы р-ну Боспиек а., Жактоочу; 15. Матраимов Бахтияр Шамшиевич, 05.03.1979-ж.т., Бишкек ш., «Мусав-ЛТД» юристи; 16. Омуралиев Бакытбек Эмилбекович, 04.01.1980-ж.т., Ош облусу Озгон р-ну Кызыл-Тоо а., Мамлекеттик нотариус; 17. Сулайман Урматбек, 01.03.1983-ж.т., Фрунзе ш., Ж.Баласагын атындагы КМУ доцентинин м.а.; 18. Айтиев Курсанбек Гафурович, 02.04.1968-ж.т., Ош облусу Кызыл-Кия ш., Мамлекеттик нотариус.

 

Ош облусунун

Ош шаардык сотунун

судьялык кызматына талапкерлердин тизмеси

 

1.                  Тешабаева Кимсанхон Токтобаевна, 15.06.1971-ж.т., Ош облусу Ноокен р-ну Масы а., Жеке нотариус; 2. Исманов Алмазбек Тешебаевич, 22.07.1980-ж.т., Бишкек ш., ИИМ БТБнун ага тергоочу; 3. Матенов Таалайбек Убанкожоевич, 28.04.1976-ж.т., Ош облусу Кара-Кулжа р-ну Кара-Кулжа а., КР Окмотунун окулчулугунун жетектоочу адиси; 4. Султанов Сагынбай Эшанкулович, 26.03.1956-ж.т., Ош облусу Куршаб р-ну Жаны-Арык а., Жактоочу; 5. Минажидинов Алтынбек Махаматшарипович, 11.06.1980-ж.т., Ош облусу Кара-Суу р-ну Тулейкен а., Ош ш. ИИБ ноомотчу; 6. Расаходжаев Бахадыр Сабиржанович, 24.01.1966-ж.т., Ош ш., Жактоочу; 7. Туманбаев Уланбек Бейшеналиевич, 08.01.1983-ж.т., Талас облусу Чаткал р-ну Каныш-Кия а., КР Жогорку сотунун болум башчысы; 8. Акматов Абдималик Алиевич, 22.11.1982-ж.т., Ош облусу Чон-Алай р-ну Доорот-Коргон а., Ош ш. адвокатурасынын орун басары; 9. Омурзакова Арапатхан Абдылдаевна, 26.06.1960-ж.т., Ош облусу Озгон р-ну Мирза-Аки а., Жактоочу; 10. Дуйшеев Эркин Турдумаматович, 06.07.1968-ж.т., Ош облусу Озгон р-ну Кыкыр а., Жактоочу; 11. Авазов Мирзат Абдисатарович, 24.03.1983-ж.т., Ош облусу Араван р-ну Жаны-Арык а., КРЖК депутатынын консультанты; 12. Маматов Мирбек Жанбаевич, 12.03.1978-ж.т., Ош облусу Кара-Суу р-ну Кен-Сай а., Жалал-Абад областык прокуратурасынын прокурору; 13. Галиева Жаркынай Душаевна, 26.05.1971-ж.т., Ош облусу Кара-Суу р-ну Савай а., «Палладин» ЖЧК юрист; 14. Абдулаев Нурбек Жусупжанович, 27.12.1982-ж.т., Ош облусу Озгон р-ну Кызыл-Сенир а., Ош шаардык сотунун судьянын жардамчысы; 15. Батырбеков Жаналы Мамытович, 14.07.1974-ж.т., Жалал-Абад облусу Аксы р-ну Кашка-Суу а., Чон-Алай райондук сотунун торагасы; 16. Кудаяров Жолборс Жээнбаевич, 13.11.1961-ж.т., Ош облусу Ноокат р-ну Кок-Жар а., Ош шаардык сотунун торагасынын м.а.; 17. Белеков Барман Самидинович, 04.02.1982-ж.т., Бишкек ш., Славян институтунун болум башчысы; 18. Апышев Алмазбек Апышевич, 14.04.1971-ж.т., Нарын облусу Кочкор р-ну Кировка а., КМЮА доценттин м.а.; 19. Сатыбалдиев Болотбек Топчубаевич, 28.12.1977-ж.т., Ош облусу Ноокат р-ну, Ош шаардык сотунун судьясы; 20. Осмонов Баимбек Абдилакович, 02.06.1976-ж.т., Ош облусу Алай р-ну Коргул а., Ош шаардык сотунун судьясы; 21. Токтосунов Надырбек Ташмурзаевич, 06.01.1985-ж.т., Ош облусу Кара-Суу ш., Ош шаардык сотунун судьясынын жардамчысы; 22. Базарбаев Канатбек Туратбекович, 03.01.1980-ж.т., Ош облусу Озгон р-ну, Ош шаардык сотунун судьясынын жардамчысы; 23. Матраимов Назымбек Турдалиевич, 03.04.1977-ж.т., Ош облусу Араван р-ну Жеке-мисте а., ош облусунун райондор аралык сотунун торагасынын м.а.; 24. Закиров Самарбек Жанышевич, 24.10.1978-ж.т., Ош ш., Кара-Суу райондук сотунун судьясы; 25. Жобонов Койчубек Касымович, 19.12.1965-ж.т., Ош облусу Кара-Кулжа р-ну Терек а., Кара-Суу райондук сотунун торагасынын м.а.; 26. Жалалова Марипат Шерматовна, 29.12.1959-ж.т., Ош облусу Ноокат р-ну Кырко а., Кара-Суу райондук сотунун судьясы; 27. Алимкулов Абилбек Алимкулович, 21.05.1979-ж.т., Ош облусу Ноокат р-ну Бел-Орук а., КР ИИМ БТБнун тергоочусу; 28. Жээнбеков Жанышбек Токтомаматович, 05.09.1959-ж.т., Ош облусу Совет р-ну Кара-Кулжа а., Жактоочу; 29. Чикиев Таалайбек Дуйшенкулович, 15.12.1968-ж.т., Бишкек ш., Жактоочу; 30. Курманбеков Темирбек Улукбекович, 29.11.1979-ж.т., Ош облусу Алай р-ну Гулчо а., Ош облусунун райондор аралык сотунун судьясынын жардамчысы; 31. Аматов Нурлан Тологонович, 16.07.1975-ж.т., Ош ш., Жактоочу; 32. Кадырова Адинахан Сулеймановна, 07.08.1959-ж.т., Озбекистан республикасы Андижан облусу Ахунбаево а., КРЖК Комитетинин болум башчысы; 33. Арзыбаев Убайдулла Кадырович, 10.12.1960-ж.т., Жалал-Абад облусу Базар-коргон р-ну Совет а., Араван райондук сотунун торагасы; 34. Сулайманова Айнура Эртабылдиевна, 15.12.1976-ж.т., Жалал-Абад облусу Ноокен р-ну Шайдан а., Москва райондук сотунун судьясы; 35. Мурзабеков Болотбек Тургунбаевич, 02.12.1978-ж.т., Ош ш., Араван райондук сотунун судьясы; 36. Арзыбаев Арсен Сулайманович, 20.09.1976-ж.т., Кызыл-Кия ш., КРЖК сектордун башчысы; 37. Матисаков Кадырбек Монокбаевич, 08.08.1969-ж.т., Ош облусу Алай р-ну Кытылган-Жол а., Ош шаардык сотунун судьясы; 38. Жуманазаров Жыргалбек Жамалдинович, 01.01.1964-ж.т., Ош облусу Озгон р-ну Кызыл-Тоо а., «КНТ» ЖЧК юристи; 39. Сыдыков Космосбек Аскарбекович, 11.08.1962-ж.т., Ош облусу Кара-Суу р-ну Тулейкен а., Кадамжай райондук сотунун судьясы; 40. Салиев Лутфулла Джумашевич, 01.01.1965-ж.т., Ош облусу Озгон р-ну Озгон ш., Кадамжай райондук сотунун судьясы; 41. Аманов Союзбек Камчыбекович, 04.06.1980-ж.т., Ош облусу ноокат р-ну Караташ а., «Юр-Кен» ЮК мудуру; 42. Эргешов Сулайман Кадырбекович, 02.05.1974-ж.т., Ош ш., КР Жогорку сотунун консультанты; 43. Жоробеков Токтосун Сайзилдаевич, 12.07.1968-ж.т., Ош облусу Озгон р-ну Куршаб а., Жалал-Абад шаардык сотунун судьясы; 44. Истамкулов Кылычбек Маканбаевич, 19.06.1980-ж.т., Ош облусу Майлы-Сай ш., Ош облкенештин юристи; 45. Кадыркулов Шекербек Мырсалиевич, 16.01.1966-ж.т., Чуй облусу Москва р-ну Мураке а., Чуй облустук ИИБ ТБ ага тергоочу; 46. Жолдошев Алмазбек Акбаралиевич, 05.02.1980-ж.т., Ош облусу Кара-Суу р-ну мады а., Убактылуу иштебейт; 47. Атаназаров Нурланбек Алайдинович, 24.09.1972-ж.т., Ош облусу Озгон р-ну, Ноокат райондук сотунун судьясы.

 

Ош облусунун

Озгон райондук сотунун

судьялык кызматына талапкерлердин тизмеси

 

1.                  Сарыбаев Омурбек Рыскулович, 05.03.1979-ж.т., Ош облусу Кара-Кулжа р-ну Кара-Кочкор а., Базар-Коргон районунун прокурорунун улук жардамчысы; 2. Туйбаев Тимур Базарбекович, 15.09.1977-ж.т., Жалал-Абад облусу Кара-Куль ш., жеке нотариус; 3. Истанбеков Азизмурат Аттокурович, 28.11.1971-ж.т., Ош облусу Озгон ш., Жактоочу; 4. Кудайбергенов Алмаз Кадыржанович, 17.05.1979-ж.т., Жалал-Абад ш., ИИМ БТБнун тергоочусу; 5. Сатыбаева Нурия Садыковна, 12.04.1979-ж.т., Ош облусу Озгон ш., Жактоочунун жардамчысы; 6. Шаматов Улан Шайлообекович, 07.02.1980-ж.т., Ош облусу Совет р-ну Кара-Кулжа а., Ош ш. ИИБ ТБ начальниги; 7. Акматов Талантбек Абдиллаевич, 02.11.1982-ж.т., Ош облусу Баткен р-ну Баткен а., КР ОКМнин башкы адиси; 8. Артыкова Нуржамал Момунжановна, 19.02.1980-ж.т., Ош ш., Жактоочу; 9. Абдыкахаров Уткирбек Сыдыкалиевич, 17.04.1976-ж.т., Ош облусу Арарван р-ну Жаны-Абад а., ИИМ БТБнун тергоочусу; 10. Бердалиев Мэлис Рыскулбекович, 28.09.1980-ж.т., Жалал-абад облусу Жалал-Абад ш., «Келечек» ЖАКнун жетектоочу адиси; 11. Каримбаева Чолпон Маматеминовна, 14.01.1982-ж.т., Ош облусу Кара-кулжа р-ну Кара-Кулжа а., Ош облусунун райондор аралык сотунун судьянын жардамчысы; 12. Барынбаев Женишбек Базармаматович, 09.05.1974-ж.т., Ош облусу Алай р-ну Ленин а., Ош ш. САКБнын сот аткаруучусу; 13. Калдыбаев Кыялбек Мамасадыкович, 11.05.1980-ж.т., Ош ш., Ош ш. КР Окмотуно караштуу ЭККМКнын ыкчам кызматкери; 14. Бекташов Суйунбек Исраилович, 01.03.1971-ж.т., Жалал-абад облусу Сузак р-ну Ак-Булак а., Базар-Коргон райондук сотунун судьясы; 15. Багишев Данияр Мансурович, 23.05.1963-ж.т., Жалал-абад облусу Сузак р-ну Ырыс а., Базар-Коргон райондук сотунун торагасы; 16. Токтомаматова Нургуль Жантороевна, 24.12.1980-ж.т., Ош облусу Кара-Кулжа р-ну Кара-Кулжа а., Ош шаардык сотунун болум башчысы; 17. Толонов Улукбек Борубаевич, 14.09.1977-ж.т., Ош ш., Убактылуу иштебейт; 18. Тиленова Гульмира Керимовна, 07.02.1972-ж.т., Ош ш., Жактоочу; 19. Малдыбаев Нурлан Малдыбаевич, 06.12.1974-ж.т., Нарын облусу Ат-Башы р-ну Ача-Кайынды а., КР Жогорку сотунун референти; 20. Жоробаева Гульнархан Чырмашовна, 12.12.1965-ж.т., Ош облусу Озгон р-ну Дон-Булак а., Бишкек ш. Биринчи Май районунун САКБ сот аткаруучусу; 21. Назирбаев Суйунбай Дуйшенович, 16.08.1980-ж.т., Ош облусу Озгон р-ну Жээренчи а., Ош ш. САКБ сот аткаруучусу; 22. Исаев Ырысбек Оморбекович, 09.07.1977-ж.т., Ош облусу Озгон ш., Озгон райондук сотунун сот аткаруучусу; 23. Бабланкулов Медербек Маматалыевич, 29.10.1976-ж.т., Ош ш., Убактылуу иштебейт; 24. Нарматов Алтынбек Кудайбердиевич, 14.01.1978-ж.т., Ош облусу Фрунзе р-ну Айдаркен шаарчасы, Жактоочу; 25. Дыйканбаев Мирзат Турдубекович, 02.05.1976-ж.т., Ысык-Кол облусу Туп р-ну Туп а., Ош ш. ИИБ тергоочусу.

 

Ош облусунун

Чон-Алай райондук сотунун

судьялык кызматына талапкерлердин тизмеси

 

1.                  Маматов Атамбек Омарович, 01.01.1977-ж.т., Ош облусу Кара-Суу р-ну Киров а., Жактоочу; 2. Маматалиев Акылбек Калдарович, 20.10.1977-ж.т., Баткен облусу Кадамжай р-ну Марказ а., Ош ш. КР ИИМ БТБнун тергоочусу; 3. Иметов Аманали Букарбаевич, 06.04.1978-ж.т., Ош облусу Ноокат р-ну Кыргыз-Ата а., ОшМУ окутуучу; 4. Качыбеков Дамир Камчыевич, 14.04.1968-ж.т., Ош облусу Кара-Суу р-ну Кара-Суу ш., Ош ш. прокуратурасынын прокурору; 5. Айдаралиева Аселкан Мырзаевна, 07.05.1955-ж.т., Ош облусу Озгон ш., Жактоочу; 6. Аскаров Тынарбек Аскарович, 21.07.1975-ж.т., Жалал-Абад облусу Жалал-Абад ш., Жактоочу; 7. Эргешова Элиза Исаковна, 26.09.1984-ж.т., Ош облусу Озгон р-ну Кызыл-Тоо а., КР Жогорку сотуна караштуу Сот департаментинин башкы адиси; 8. Ташматов Мэлс Эргешович, 18.08.1975-ж.т., Ош облусу Сузак р-ну Сузак а., Кара-Суу районунун МСК сектордун башчысы.

 

 

Жогорудагы корсотулгон талапкерлер жонундо пикирлериниздерди Кыргыз Республикасынын Жогорку сотуна караштуу Сот департаментинин Кыргыз Республикасынын Судьялар кенешинин жана Судьяларды тандоо боюнча кенешинин ишин камсыз кылуу болумуно жонотсонуздор болот. Дарек:  Кыргыз Республикасы, Бишкек шаары, Султан Ибраимов кочосу, 64, 4-кабат, 8-болмо. Маалымат учун тел.: (0312) 48-61-13

 

скачать документ



добавлен: 19.10.2015. 08:53
просмотров: 5010


Блог
Председателя Совета

Совет по отбору судей Кыргызской Республики принимает положительные и отрицательные отзывы кандидатов на должность судей Кыргызской Республики.
Для кандидатов на должность судей Конституционной палаты Верховного Суда КР!

Интернет-приемная

 всего вопросов: 742
 всего ответов:    572

Видео