Бишкек шаарынын райондук сотторуна документтерин тапшырган талапкерлердин тизмеси

Бишкек шаарынын Ленин райондук сотуна

 

1.      Мамытов Жанат Жумбаекович, 02.02.1979, Бишкек ш., кыргыз, ОАО МКК «Фонд развития предпринимательства» окулу; 2. Семебаева Айгуль Асылбековна, 02.07.1980, Бишкек ш., кыргыз, Адвокат; 3. Апышев Алмазбек Апышевич, 14.04.1971, Кочкор а., Кочкор р-ну, Нарын обл., кыргыз, КМЮА доценттин м.а.; 4. Астаркулов Данияр Шаршенбекович, 16.02.1975, Беловодский а., Москва р-ну, Чуй обл., кыргыз, Ысык-Кол облсотунун судьясы; 5. Токолдошова Венера Джолтоевна, 27.03.1974, Нарын ш., Нарын обл., кыргыз, жеке нотариус; 6. Бейшекеева Жылдыз Асанакуновна, 31.10.1978, Бишкек ш., кыргыз, Адвокат; 7. Алымкулова Бактыгул Эмиловна, 17.07.1972, Нарын обл., Жумгал р-ну, Каирма а., кыргыз, Бишкек шаарынын Биринчи Май райондук сотунун судьясы; 8. Джоошбеков Алмазбек Нарынкулович, 05.07.1978, Нарын ш., Нарын обл., кыргыз, КР Президентинин резиденциясынын юристи; 9. Толоев Жакыпбек, 10.12.1955, Кызыл-Туу а., Токтогул р-ну, Жалал-Абад обл., кыргыз, Бишкек шаардык сотунун судьясы; 10. Доспаева Кунтуган Ахмеджановна, 14.04.1960, Бишкек ш., казак, КР Жогорку сотунун улук референти; 11. Сагынбаев Бакыт Тынышович, 01.12.1975, Токтогул ш., Токтогул р-ну, Жалал-Абад обл., кыргыз, Талас областынын Талас шаардык сотунун торагасынын м.а.; 12. Байсеитов Таалайбек Карыбаевич, 21.11.1962, Ысык-Кол обл., Жети-Огуз р-ну, Ак-Терек а., кыргыз, Бишкек шаарынын Ленин райондук сотунун судьясы; 13. Азимжанова Бермет Низамидиновна, 17.07.1981, Ош ш., кыргыз, КР Жогорку сотунда болум башчы; 14. Асаналиев Уланбек Кантурсунович, 14.10.1975, Бишкек ш., кыргыз, КР Юстиция министрлигинде башкармалыгын башчысынын м.а.; 15. Конурбаев Сейтек Орозбаевич, 19.02.1961, Чуй обл., Жайыл р-ну, Сары-булак а., кыргыз, Бишкек шаарынын Ленин райондук сотунун судьясы; 16. Аденова Гульзамира Аникеевна, 16.12.1963, Нарын обл., Кочкор р-ну, Чолпон а., кыргыз, Бишкек ш. Ленин райондук сотунун судьясы; 17. Сейдакматова Аида Асанбековна, 15.09.1972, Бишкек ш., кыргыз, Бишкек ш. Ленин райондук сотунун судьясы; 18. Кадыркулова Таалайкул Калыбековна, 22.05.1972, Нарын ш., кыргыз, Бишкек ш. Ленин райондук сотунун судьясы; 19. Орозбеков Муратбек, 11.03.1958, Жалал-Абад обл., Аксы р-ну, Кой-Таш а., кыргыз, убактылуу иштебейт; 20. Барыктабасова Эльмира Бектургановна, 02.08.1970, Тамга а., Жети-Огуз р-ну, Ысык-Кол обл., кыргыз, «Группа компаний Милан» ЖЧК юрисконсультанты; 21. Жумабаева Жылдыз Кабыловна, 29.11.1979, Ош ш., кыргыз, Адвокат; 22. Балтабаева Аян Адамбековна, 08.05.1981, Бишкек ш., кыргыз, жеке нотариус; 23. Кельдикеева Зийнат Таштандиевна, 17.09.1966, Токмок ш., Чуй обл., кыргыз, Бишкек ш. райондор аралык сотунун болум башчысы; 24. Дубанбаева Анар Сартбаевна, 23.10.1960, Ысык-Кол обл., Ак-Суу р-ну, Кайырма-Арык а., кыргыз, «Керемет» ЖЧК юристи; 25. Сулайманова Салтанат Кубанычбековна, 13.08.1983, Ош ш., кыргыз, «РСК Банк» ААК болум башчысы; 26. Шаршеева Алтынай Чубаковна, 04.11.1976, Ош ш., кыргыз, Бишкек шаарынын прокуратурасынын болум прокурору; 27. Аскарбеков Арстанбек Аскарбекович, 09.11.1973, Балыкчы ш., Ысык-Кол обл., кыргыз, «Хедеф» ЮК адвокаты; 28. Сыдыков Аскат Шаршекович, 14.05.1967, Тамга а., Жети-Огуз р-ну, Ысык-Кол обл.; 29. Рыспекова Аниса Рыспековна, 30.08.1975, Чуй обл., Жайыл р-ну, кыргыз, Бишкек ш. Ленин райондук сотунун судьясы; 30. Байгазиев Талантбек Шаршенович, 10.04.1961, Кызыл-Адыр а., Кара-Буура р-ну, Талас обл., «Лизинговая компания «Кыргызайылтехсервис» ААК юридикалык болумунун башчысы; 31. Касымбеков Кубанычбек Каныбекович, 20.10.1973, Токтогул ш., Токтогул р-ну, Жалал-Абад обл., кыргыз, Жалал-Абад областынын Сузак райондук сотунун судьясы; 32. Жумадылов Сыргак Каныбекович, 20.04.1979, Оргочор а., Жети-Огуз р-ну, Ысык-Кол обл., кыргыз, «Кыргызско-Швейцарский банк» ЖАК торагасынын кенешчиси; 33. Ибраева Чынара Назарбековна, 01.03.1970, Кочкор а., Кочкор р-ну, Нарын обл., кыргыз, «Хедеф два» ЮК адвокаты; 34. Акматалиев Алмаз Сейитбекович, 29.09.1979, Бишкек ш., кыргыз, «ЮПФК «LAM» ЖЧК башкы директору; 35. Байдаева Лейла Алиевна, 05.07.1978, Новопокровка а., Ысык-Ата Р-ну, Чуй обл., балкар, «ЮК Бишкек-Пекин» ЖЧК юристи; 36. Кожомбердиев Нурлан Кожомбердиевич, 07.04.1976, Кок-Сай а., Кара-Буура р-ну, Талас обл., кыргыз, Бишкек ш. Ленин райондук САКБ сот аткаруучусу; 37. Осмонов Феликс Ой-Талбекович, 30.08.1984, Ижевск ш., Россия федерациясы, кыргыз, КР Жогорку сотунун аппаратында болум референти; 38. Джурабаев Искандар Муртазакулович, 29.11.1973, Лейлек р-ну, Баткен обл., кыргыз, Адвокат; 39. Сыдыгалиев Бактыбек Арленович, 27.05.1978, Кочкор а., Нарын обл., кыргыз, КР кыйноолорду алдын алуу боюнча улуттук борборунун директорунун орун басары; 40. Дюшембиева Майрамкуль Мукашовна, 01.05.1963, Мундуз а., Жети-Огуз р-ну, Ысык-Кол обл., кыргыз, Адвокат; 41. Темирбекова Аида Абдрахмановна, 22.09.1979, Киров а., Талас обл., кыргыз, убактылуу иштебейт; 42. Сыдыкова Жылдыз Акбаралиевна, 08.07.1975, Ош ш., кыргыз, КР ЖК депутатынын консультанты.

 

Бишкек шаарынын Октябрь райондук сотуна

 

 

1.      Турумбекова Алия Темировна, 16.02.1984, Киров а., Талас обл., кыргыз, Адвокат; 2.Алгожоев Замирбек Болотбекович, 20.05.1978, Бишкек ш., кыргыз, Бишкек ш. Октябрь райондук сотунун судьясы; 3. Абдиева Тынара Курмантаевна, 09.09.1979, Бишкек ш., кыргыз, КР Жогорку Сотунда улук референт; 4. Абдуллаев Болотбек Абдырахманович, 19.07.1976, Ноокен а., Ноокен р-ну, Жалал-Абад обл., кыргыз, адвокат; 5. Арабаев Бакыт Исаевич, 17.09.1965, Ак-Муз а., Ат-Башы р-ну, Нарын обл., кыргыз, КР Улуттук банкынын юристи; 6. Шагивалиев Амир Каюмович, 13.07.1956, Озгон ш., Ош обл., татар, Бишкек ш. Октябрь райондук сотунун судьясы; 7. Акматов Азамат Джусупович, 17.01.1977, Бишкек ш., кыргыз, «ЮФ «A.Z.Consulting» ЖЧК улук консультант; 8. Абакиров Кайсын Кадырович, 16.09.1975, Балыкчы ш., Ысык-Кол обл., кыргыз, КМУ ЮИ кафедранын профессорунун м.а.; 9. Сакеев Дамир Ушурбекович, 14.02.1952, Нарын ш., кыргыз, убактылуу иштебейт; 10. Момуналиев Адис Жолдошбекович, 11.08.1972, Бишкек ш., «БРАМО» ЮК адвокат; 11. Алагушев Ахмат Киргизбаевич, 01.05.1972, Бишкек ш., кыргыз, «Институт медиа полиси» КФ окулу; 12. Якубахунова Кайыркуль Уметказиевна, 23.02.1966, Тосор а., Жети-Огуз р-ну, Ысык-Кол обл., кыргыз,адвокат; 13. Мыктыбекова Асель Акуновна, 12.11.1972, Чон-Урпакты, Ысык-Кол р-ну, Ысык-Кол обл., кыргыз, «Финанс кредит Банк КАБ» ААК юристи; 14. Сариев Аманбек Орозунбекович, 03.06.1958, Талас ш., кыргыз, Бишкек ш. Ленин райондук сотунун судьясы; 15. Бейшеева Зарема Асаналиевна, 05.09.1968, Бишкек ш., кыргыз, «Байтур Билдинг» ЖЧК юристи;  16. Абыкеев Талайбек, 11.08.1975, Талас ш., кыргыз, Бишкек ш. Ленин райондук сотунун судьясы; 17. Салиев Азамат Рахимбердиевич, 12.07.1981, Пржевальск ш., Ысык-Кол обл., кыргыз, Кыргыз Орус Славян Университетинде улук мугалим; 18. Алиев Авчи Мустафаевич, 10.01.1962, Кок-Янгак ш., Жалал-Абад обл., курд, Бишкек ш. Ленин райондук сотунун судьясы; 19. Курманалиева Аида Абдынасыровна, 10.06.1974, Ат-Башы а., Ат-башы р-ну, Нарын обл., кыргыз, «Газпром Кыргызстан» ЖЧК «Чуйгаз» филиалында юридикалык болумунун башчысы; 20. Сайырова Светлана Муканбетовна, 18.08.1975, Ак-Муз а., Ат-Башы р-ну, Нарын обл., кыргыз, Калкты катоо департаментинде башкы адис; 21. Архарова Кымбат Кадыровна, 23.02.1968, Ичке-Жергез а., Ак-Суу р-ну, Ысык-Кол обл., казак, Бишкек ш. Биринчи Май райондук сотунун судьясы; 22. Чоткараев Эрнис Устабаевич, 03.10.1964, Сулукту ш., Ош обл., кыргыз, Бишкек ш. Октябрь райондук сотунун торагасынын м.а., 23. Шугальский Игорь Сергеевич, 12.02.1966, Бишкек ш., орус, Чуй обл. Панфилов райондук сотунун судьясы; 24. Сабитова Жамиля Сабитовна, 28.05.1972, Бишкек ш., кыргыз, Бишкек ш. Октябрь райондук сотунун судьясы; 25. Оморова Гульчехра Чыракбековна, 09.01.1971, Жалал-Абад ш., Жалал-Абад обл., кыргыз, Бишкек ш. Октябрь райондук сотунун судьясы; 26. Балкыбекова Дамира Абдыкадыровна, 15.11.1962, Алкым а., Жети-Огуз а., Ысык-Кол обл., кыргыз, Бишкек ш. Октябрь райондук сотунун судьясы; 27. Садыкова Гульмира Сартовна, 07.1.1970, Балыкчы ш., Ысык-Кол обл., кыргыз, Бишкек ш. Октябрь райондук сотунун судьясы; 28. Джаналиев Бекболот Болотбекович, 12.05.1977, Бишкек ш., кыргыз, Бишкек ш. Биринчи Май райондук сотунун судьясы; 29. Эшалиев Анарбек Ажибекович, 01.03.1956, Аманбаев а., Кара-Буура р-ну, Талас обл., кыргыз, адвокат; 30 Таштанбеков Сагынбек Рысбекович, 04.08.1962, Нарын ш., кыргыз, убактылуу иштебейт; 31. Мамбеталиев Анарбек Карыпбаевич, 17.05.1961, Токтогул ш., Токтогул р-ну, Жалал-Абад обл., кыргыз, Бишкек ш. Октябрь райондук сотунун судьясы; 32. Назаров Дамирбек Дуйшоевич, 01.05.1977, Озгон ш., Ош обл., кыргыз, Жалал-Абад обл. Сузак райондук сотунун судьясы; 33. Жогоштиева Аида Токтосуновна, 09.03.1978, Каджы-Сай а., Тон р-ну, Ысык-Кол обл., кыргыз убактылуу иштебейт; 34. Култаева Нурила Дукенбаевна, 30.10.1980, Бишкек ш. Кыргыз, Талас обл. Кара-Буура райондук сотунун судьясынын жардамчысы; 35. Джээнбекова Альбина Бакеновна, 01.04.1974, Шекер а. Кара-Буура р-ну, Талас обл., кыргыз, Талас обл. Бакай-Ата райондук сотунун судьясы; 36. Тейишова Жылдыз Темиркуловна, 19.03.1978, Нарын ш., кыргыз, адвокат; 37. Карабаева Анар Сагынбековна, 29.01.1967, Кара-Суу а., Талас р-ну, Талас обл., кыргыз, Бишкек ш. Свердлов райондук сотунун улук консультанты; 38. Бектемирова Салтанат Кубанычбековна, 09.06.1981, Бурма-Суу а., Ак-Суу р-ну, Ысык-Кол обл., кыргыз, «Тундукэлектро» ААК юр. болумдун башчысынын орун басары; 39. Адамкулов Чынгыз Толокович, 17.08.1976, Бишкек ш. кыргыз, Бишкек ш. Свердлов райондук сотунун судьясы; 40. Ашырова Назгуль Асыранбековна, 03.04.1976, Бишкек ш., Кыргыз, Бишкек ш. Ленин райондук САКБ сот аткаруучусу; 41. Эсенбаев Нурлан Бердибекович, 01.11.1977, Казарман а., Тогуз-Торо р-ну, Нарын обл., кыргыз, КР ЖК болум башчынын орун басары; 42. Супатаев Мунарбек Абдыкадырович, 19.10.1978, Спартак а., Москва р-ну, Чуй обл., кыргыз, адвокат; 43. Мамбетова Чинара Сталбековна, 29.12.1979, Бишкек ш., кыргыз, КР Жогорку Сотунда консультант.

 

Бишкек шаарынын Биринчи Май райондук сотуна

 

1.      Калыков Улугбек Абдисатарович, 26.10.1977, Кара-Суу ш., Ош обл., кыргыз, убактылуу иштебейт; 2. Молдобаев Алмазбек Тавалдыевич, 09.02.1973, Бишкек ш., кыргыз, Бишкек ш. Биринчи Май райондук сотунун судьясы; 3. Искаков Эркин Бакбурович, 16.05.1976, Мырза-Аки а., кыргыз, Бишкек ш. Биринчи Май райондук сотунун судьясы; 4. Досмамбетов Азизбек Анарбекович, 02.12.1978, Бишкек ш., кыргыз, Ысык-Кол облсотунун судьясы; 5. Ибраев Марат Тажиевич,13.08.1959, Бишкек ш., кыргыз,  Бишкек ш Биринчи Май райондук сотунун судьясы; 6.Крезебекова Рита Сабырбековна, 08.08.1976, Чаек а., Жумгал р-ну, Нарын обл., кыргыз, Бишкек ш. Бирични Май райондук прокуратурасында прокурордун улук жардамчысы; 7. Шаршеев Эрмек Муслимович, 23.07.1969, Жети-Огуз а., Ысык-Кол обл., кыргыз, Ысык-Кол обл. Балыкчы шаардык сотунун судьясы; 8. Орозова Дамира Токтоналиевна, 03.02.1965, Бишкек ш., кыргыз, Бишкек ш. Биринчи Май райондук сотунун судьясы; 9. Омоева Айсулу Акылбековна, 04.11.1971, Бишкек ш. кыргыз, адвокат; 10. Боромбаев Абдуразак Эсентаевич, 07.01.1965, Киров а., Кара-Буура р-ну, Талас обл., кыргыз, Бишкек ш. Биринчи Май райондук сотунун судьясы; 11. Исаева Кундус Кедейкановна, 01.01.1971, Кичи-Кемин а., Кемин р-ну, Чуй обл., кыргыз, КМУ ЮИ улук мугалим; 12. Субанкулов Адылбек Анарбекович, 14.08.1957, Кара-Жыгач а., Аксы р-ну, Жалал-Абад обл., кыргыз, Бишкек ш. Биринчи Май райондук сотунун судьясы; 13.Сатарова Айнура Мелисовна, 02.06.1970, Бишкек ш., кыргыз, Бишкек ш. Биринчи Май райондук сотунун судьясы; 14. Тилекеева Аида Мейманалиевна, 01.01.1974, Токмок ш., Чуй обл., кыргыз, Бишкек ш. Биринчи Май райондук сотунун судьясы; 15. Аксамаев Эмил Маликович, 30.01.1978, Каракол ш., Ысык-Кол обл., кыргыз, Бишкек ш. Биринчи Май райондук сотунун судьясы; 16. Калыбаев Алмаз Жээнкулович, 12.03.1976, Бишкек ш., кыргыз, Бишкек ш. Биринчи Май райондук сотунун судьясы; 17. Жолдошалиев Мидин Турдумаматович, 22.01.1964, Колдук а., Озгон р-ну, Ош обл., кыргыз, Бишкек ш. Биринчи Май райондук сотунун торагасы; 18. Ботобаев Нурмамат Айдарбекович, 16.01.1961, Мырза-Аки а., Озгон р-ну, Ош обл., кыргыз, Мамлекеттик бажы кызматынын укук башкармалыгынын башчысынын орун басары; 19. Каипов Эмилбек Осконбаевич, 02.10.1965, Бургонду а., Ноокен р-ну, Жалал-Абад обл., кыргыз, адвокат; 20. Эрнис уулу Айбек, 03.11.1974, Каракол ш., Ысык-Кол обл., кыргыз, ИИМ БТБ улук тергоочусу; 21. Жаныбек кызы Венера, 29.03.1983, Нарын ш., кыргыз, КМЮА кафедра башчысы; 22. Акматалиева Наргиза Сатылгановна, 06.03.1979, Шекафтар а., Ала-Бука р-ну, Жалал-Абад обл., кыргыз, «ЮК «Кыргызюрсервис» ЖЧК башкы директору; 23. Уметова Айгуль Таштанбековна, 28.06.1975, Бишкек ш., кыргыз, «Шанс Инвест» ЖЧК юрисконсультант; 24. Жылкибаева Асель Кудайбергеновна, 06.04.1976, Бишкек ш., кыргыз, «Би Право» ЖЧК директору; 25. Жоробаева Гульнархан Чырмашовна, 12.12.1965, Дон-Булак а., Озгон р-ну, Ош обл., кыргыз, Бишкек ш. Биринчи Май райондук САКБ сот аткаруучусу;  26. Кулманбетов Туголбай Казырбекович, 30.09.1970, Чаек а., Жумгал р-ну, Нарын обл., кыргыз, Талас райондук сотунун судьясы; 27. Байчаканов Урмат Абдыкалиевич, 26.02.1962, Пржевальск ш., Ысык-Кол обл., кыргыз, убактылуу иштебейт; 28. Абылкасымова Гулнара Абдымыктаровна, 22.04.1971, Кара-Кол ш., Жалал-Абад обл., кыргыз, КР ЖК Комитеттин болум башчысынын орун басары; 29. Кошокова Гульжана Жарматовна, 30.08.1974, Кызыл-Кия ш. Баткен обл., кыргыз, «Фемида Консалт» ЖЧК юристи; 30. Термечиков Мирлан Арстанбекович, 01.02.1979, Токтогул ш., Токтогул р-ну, Жалал-Абад обл., кыргыз, КР Президентинин аппаратынын укуктук камсыздоо болумунун эксперти; 31. Койлубаев Алмаз Абдракунович, 27.04.1983, Пржевальск ш., Ысык-Кол обл., кыргыз, КР Жогорку сотунун алдындагы Сот департаментинин башкы адиси; 32. Сыдыков Марат Райымбекович, 23.01.1981, Бишкек ш., кыргыз, убактылуу иштебейт; 33. Сейталиев Бекболот Мырзабекович, 17.02.1983, Бишкек ш., кыргыз, КР Жогорку сотунда консультант,

 

 

 

Бишкек шаарынын Свердлов райондук сотуна

 

1.      Саргалдакова Гульмира Зарлыковна, 31.12.1965, Маевка а., Аламудун р-ну, Чуй обл., кыргыз, Бишкек ш. Свердлов райондук сотунун судьясы; 2. Омуралиева Анара Медербековна, 20.12.1980, Бишкек ш., кыргыз, «Мунай Импекс Бишкек» ЖЧК юристи; 3. Эсеналиев Нурбек Канатбекович, 22.09.1964, Бишкек ш., кыргыз, Бишкек ш. Свердлов райондук сотунун судьясы; 4. Чотонов Санжар Бейшенкулович, 24.07.1984, Ош ш., кыргыз, Бишкек шаарынын прокуратурасында болум прокурору; 5. Смаилова Асел Асылбековна, 22.06.1979, Чаек а., Жумгал р-ну, Нарын обл., кыргыз, КР ЖК Иш башкармалыгында болум башчынын орун басары; 6. Ниязбеков Суюнбек Ниязбекович, 31.01.1969, Нарын ш., кыргыз, убактылуу иштебейт; 7. Иманалиев Курманбек Белекович, 25.04.1960, Бишкек ш., кыргыз, адвокат; 8. Алимбекова Жаухарат Умаровна, 02.12.1969, Бишкек ш., балкар, «Национальная юридическая корпорация» ЖЧК юристи; 9. Машанов Кубанычбек Сапарбаевич, 03.12.1960, Барпы а., Сузак р-ну, Жалал-Абад обл., кыргыз, Бишкек ш. Ленин райондук прокуратурасында прокурордун ага жардамчысы; 10. Аккозуев Талант Ниязакунович, 09.02.1966, Бишкек ш., кыргыз, Жалал-Абад обл. Чаткал райондук прокуратурасында прокурордун жардамчысы; 11. Турдукожоев Доолотбек Тентимишович, 16.08.1962, Нарын ш., кыргыз, Чуй обл. Токмок шаардык сотунун судьясы; 12. Шин Галина Алексеевна, 05.01.1974, Кара-Балта ш., Чуй обл., корей, КР Башкы прокуратурасынын башкармалыгынын ага прокурору; 13. Тургунбекова Гаухар Рафиковна, 08.09.1969, Бишкек ш., кыргыз, КР Жогорку сотунда болум башчы; 14. Дуйшенбекова Гульнара Султанбековна, 04.12.1962, Бишкек ш., кыргыз, адвокат; 15. Джаркеева Эльвира Сагыналиевна, 14.05.1969, Бишкек ш., кыргыз, Бишкек ш. Свердлов райондук сотунун судьясы; 16. Ибраимова Жылдыз Белековна, 12.12.1970, Кара-Булак, Кемин р-ну, Чуй обл., кыргыз, Бишкек ш. Свердлов райондук сотунун судьясы; 17. Конгантиева Зарема Камбаралиевна, 03.04.1974, Пржевальск ш., Ысык-Кол обл., кыргыз, Бишкек ш. Свердлов райондук сотунун судьясы; 18. Абиев Серик Кекенович, 11.12.1972, Бишкек ш., казак, КР УКМК болумунун башчысы; 19. Усарова Мира Исаковна, 19.12.1979, Сулукту ш., Баткен обл., кыргыз, КР Жогорку сотунун Конституциялык палатасынын жалпы болумунун консультанты; 20. Гилязетдинова Инара Ильгизовна, 17.12.1971, Бишкек ш., татар, Бишкек ш. Свердлов райондук сотунун судьясы; 21. Байчаев Туратбек Дунганович, 13.10.1965, Чон-Таш а., Туп р-ну, Ысык-Кол обл., кыргыз, Бишкек ш. БИИБ ага тергоочу; 22. Асанбеков Азамат Асанбекович, 11.03.1977, Бишкек ш., кыргыз, адвокат; 23. Байсов Кылыч Тащтанбекович, 31.08.1981, Кант ш., Чуй обл., кыргыз, Чуй обл. Ысык-Ата райондук САКБ ага сот аткаруучусу; 24. Эрмаматова Сюита Эрмаматовна, 07.07.1977, Сузак а., Сузак р-ну, Жалал-Абад обл., кыргыз, Бишкек ш. Октябрь райондук сотунун судьясы; 25. Сабырова Жыпара Жумадиловна, 11.07.1981, Нарын ш., кыргыз, МАУПФиБ кафедра башчысы; 26. Узакбаева Кыял Эмильбековна, 16.06.1977, Бишкек ш., кыргыз, Бишкек шаарынын прокуратурасында кадрлар тескоосундо; 27. Саткынбаев Рустам Шайлобекович, 14.05.1983, Кант ш. Чуй обл., кыргыз, Чуй обл. Жайыл райондук прокуратурасында прокурорунун орун басары; 28. Сарыбаев Бакытбек Адилбекович, 13.10.1975, Кара-Туз, Кара-Кулжа р-ну, Ош обл., кыргыз, Ош обл. Озгон райондук сотунун судьясы; 29. Балбаев Замир Мамытович, 01.07.1963, Токтогул ш., Токтогул р-ну, Жалал-Абад обл., кыргыз, адвокат; 30. Калыбекова Сезим Анварбековна, 31.03.1983, Нижняя Ала-Арча а., Аламудун р-ну, Чуй обл., кыргыз, «Россинбанк» ААК адиси, 31. Чериков Нурлан Кийикбаевич, 28.08.1977, Токмок ш., Чуй обл., кыргыз, адвокат; 32 Джакупов Марсбек Джакишевич, 29.06.1964, Бурулдай а., Кемин р-ну, Чуй обл., кыргыз, убактылуу иштебейт; 33. Жарматова Айдай Жарматовна, 26.11.1981, Кызыл-Кыя ш. Баткен обл., кыргыз КР ЖК депутаттын консультанты; 34. Касымбеков Алмаз Салмоорбекович, 01.05.1978, Чаек а., Жумгал р-ну, Нарын обл., кыргыз, «АрхиСтройСервис» ЖЧК юрискосультант; 35. Умуркулов Таалайбек Асканович, 30.08.1967, Таш-Башат а., Ысык-Ата р-ну, Чуй обл., кыргыз, КР Жогорку сотуна караштуу Сот департаментинде болум башчы; 36. Самарбеков Айбек Самарбекович, 29.12.1977, Нарын ш., кыргыз, Евразия юридикалык корпорациясынын башкаруучу оноктошу; 37. Саадабаева Гульзат Аскербековна, 23.06.1978, Бишкек ш., кыргыз, КР Саламаттык сактоо министрлигинде сектор башчысы.

 

Жогорудагы корсотулгон талапкерлер жонундо пикирлериниздерди Кыргыз Республикасынын Жогорку сотуна караштуу Сот департаментинин Кыргыз Республикасынын Судьялар кенешинин жана Судьяларды тандоо боюнча кенешинин ишин камсыз кылуу болумуно жонотсонуздор болот. Дарек:  Кыргыз Республикасы, Бишкек шаары, Султан Ибраимов кочосу, 64, 4-кабат, 8-болмо. Маалымат учун тел.: (0312) 48-61-13

 

 




добавлен: 13.04.2015. 19:41
просмотров: 2571


Блог
Председателя Совета

Совет по отбору судей Кыргызской Республики принимает положительные и отрицательные отзывы кандидатов на должность судей Кыргызской Республики.
Для кандидатов на должность судей Конституционной палаты Верховного Суда КР!

Интернет-приемная

 всего вопросов: 734
 всего ответов:    572

Видео